Kimyasal Hammaddeler Özel Kimyasal Çözümler Havuz Hijyen Kimyasal Ürünleri Temizlik Sarf Malzemeleri Oto Bakım Ürünleri Genel Hijyen Ürünleri Endüstriyel Bakım Ürünleri

KÖPÜK KESİCİ

KÖPÜK KESİCİ

 

Kullanım alanları: Uzun dayanımlı düşük viskositeli etkili köpük karşıtı silikon emülsiyondur. Yüzey aktif zengini formülasyonlarda (sıvı deterjanlar ve tekstil yardımcıları gibi) veya yoğun ürün taşınımının hızlı bir şekilde köpük karşıtı etkinsizliğine neden olduğu durumlar için uygundur.

Proses: Düşük viskositeli bir emülsiyon olduğu gibi, kolaylıkla yüksek viskoziteli formülasyonlarda kararlı dağılımlar elde edilebilir. Düşük viskoziteli ürünlerde ilk uyumluluk ve stabilite testleri köpüğü giderilmek için olan sistem üzerinde icra edilmelidir. Sıvı formülasyonlar için gerekli dozaj istenen kçpük kontrolü derecesine bağlıdır fakat genellikle % 0,1-2 arasında kullanılır. Eğer proses sırasında ilave edilmesi gerekliyse, soğuk suda 1:1-1:10 aralığındaki bir oranda ön çözme işleminin yapılması tavsiye edilir. Eğer besleme pompası kullanılacaksa, pompalar düşük kesme (makaslama) gücü tipinde olmalıdır.

 

 
HAMMADDELER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER ÜRÜNLER
web sitesi tasarım, kaliteli web sitesi